Vyhľadávanie tovaru Informácie Partneri
Tu sa nachádzate: / Dodacie a platobné podmienky

Dodacie a platobné podmienky

  1. Tovar je možné objednať na našich webových stránkach a to tak, že ho vložiťe do nákupného košíka a pokračujte ďalšími pokynmi pri objednávaní.
  2. Detaily objednávky a dodania tovaru až ku kupujúcemu s Vami dohodneme emailom, alebo telefonicky. V prípade nejasností Vás budeme kontaktovať na telefónnom čísle uvedenom vo Vašej objednávke v čo najkratšom možnom čase.
  3. Tovar zasielame až po jeho úhrade na účet a to prostredníctvom zmluvného prepravcu (dopravné podmienky), alebo slovenskou poštou ako balík 1. triedy. Ceny tovaru sú uvedené bez poštovného.
  4. Objednaný tovar je možné odobrať aj osobne na našej adrese, kde je možné zaplatiť za tovar hotovosťou.
  5. V prípade, že tovar doručuje zmluvný prepravca, dáva kupujúci predávajúcemu právo predať dopravcovi nutné minimu osobných údajov pre bezproblémové doručenie tovaru (meno, adresa, telefón).
  6. Pri prebratí tovaru obdržite doklad o prebratí tovaru, ktorý je zároveň dokladom o zaplatení tovaru v prípade platby na dobierku. Doklad o prebratí tovaru je zároveň objednávkou tovaru v písomnej podobe. Daňový doklad s vyčíslením kúpnej ceny a DPH dostane kupujúci spravidla pri predaní tovaru, v niektorých prípadoch poštou.
  7. Objednávateľ má podľa zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa možnosť odstúpiť od zmluvy do 7 dní od prevzatia tovaru (neplatí pri osobnom odbere). Ak sa takto rozhodnete, kontaktujte predávajúceho a zašlite mu písomné prehlásenie o odstúpení od zmluvy s uvedením čísla objednávky, dátumu nákupu a čísla účtu či presnej adresy pre finančné vysporiadanie. Zakúpený tovar zašlete spolu s dokladom o kúpe späť na našu adresu. Pri vrátení tovaru musí byť tovar nepoužitý, v neporušenom pôvodnom obale ako pri prevzatí (vrátane dokumentácie, príslušenstva apod.). Zákazníkovi sa nevracia čiastka za poštovné, balné a dobierkový príplatok.
  8. Vyhradzujeme si právo zmeny cien. Cena je vždy potvrdená v okamihu telefonického upresnenia objednávky, alebo emailom.
  9. Obrázky môžu byť len ilustratívne. Bolo vynaložené maximálne úsilie, aby informácie na tejto stránke boli čo najpresnejšie a aktualizované k dátumu pridania jednotlivých produktov. Všetky práva sú vyhradené.
  10. Záručné podmienky sú uvedené v záručnom liste aj s návodom na obsluhu, ktoré sú dodané s tovarom.
Tieto obchodné podmienky sú platné od 24.11.2010. Vyhradzujeme si právo zmeniť obchodné podmienky bez predchádzajúceho upozornenia.