Vyhľadávanie tovaru Informácie Partneri
Tu sa nachádzate: / Ako objednať?

Ako objednať?

Postup objednania tovaru

  1. Zákazník si môže objednať akýkoľvek tovar, pri ktorom je umiestnené tlačidlo KÚPIŤ. Po objednaní tovaru stlačením tlačidla KÚPIŤ a zadaní množstva, sa objednaný tovar automaticky pridá do nákupného košíka. Vytvorenie objednávky je podmienené registráciou. Pri registrácii je zákazník povinný vyplniť osobné údaje, ktoré od neho vyžadujeme, aby mu tovar mohol byť doručený. Tieto údaje budú použité pre vnútornú potrebu. Po registrácii bude každému zákazníkovi priradené prihlasovacie konto, ktorým sa bude pri nákupoch prihlasovať. Pod týmto kontom budú vytvárané objednávky zákazníka. Prihlasovacie údaje (vrátane osobného hesla) odporúčame zákazníkovi zapísať a uchovať pre prípad budúcich nákupov. Pri každom ďalšom nákupe sa stačí pomocou svojich prihlasovacích údajov prihlásiť. Po vytvorení objednávky bude objednávka potvrdená oznámením o prijatí objednávky. Okamihom zobrazenia oznámenia o prijatí objednávky sa objednávka považuje za doručenú a týmto okamihom vzniká kúpna zmluva medzi zákazníkom a spoločnosťou Allgas, a obe strany majú práva a povinnosti vyplývajúce z platných predpisov a reklamačného poriadku pre zákazníkov.
  2. Detaily objednávky a dodania tovaru až ku kupujúcemu s Vami dohodneme telefonicky alebo emailom. V prípade nejasností Vás budeme kontaktovať na telefónnom čísle uvedenom vo Vašej objednávke v čo najkratšom možnom čase.
  3. Tovar zasielame až po jeho úhrade a to prostredníctvom zmluvného prepravcu, alebo slovenskou poštou ako balík 1. triedy do 5kg. Ceny tovaru sú uvedené bez poštovného.
  4. Objednaný tovar je možné odobrať aj osobne na našej adrese, kde je možné zaplatiť za tovar hotovosťou.
  5. V prípade, že tovar doručuje zmluvný prepravca, dáva kupujúci predávajúcemu právo predať dopravcovi nutné minimu osobných údajov pre bezproblémové doručenie tovaru (meno, adresa, telefón).
  6. Pri prebratí tovaru obdržite doklad o prebratí tovaru. Daňový doklad s vyčíslením kúpnej ceny a DPH dostane kupujúci priloženú k tovaru, v niektorých prípadoch poštou.
Pripadne otázok nás kontaktujte na telefon uvedený v kontaktoch.